• Кафедра міжнародного бізнесу та економічного аналізу

  Кафедра міжнародного бізнесу та економічного аналізу

  Кафедра є унікальним осередком професійних знань, практичного досвіду та передових технологій у галузі ведення бізнесу. Команда професіоналів кафедри використовує сучасні методики навчання, синтезує европейський досвід та навчає тому, що буде актуальним вже завтра.
  Дізнатись більше
 • Команда професіоналів

  Команда професіоналів

  Команда викладачів кафедри - це професіонали та знавці своєї справи, які діляться своїм досвідом і знаннями з Вами кожного дня. Викладачі кафедри працюють та розвиваються задля спільної мети - Вашої якісної освіти!
  Дізнатись більше
 • Міжнародний бізнес

  Міжнародний бізнес

  Освітня програма для бакалаврів та магістрів - підготовка та виховання високо компетентністних фахівців з міжнародного бізнесу – експертів, консультантів, оглядачів із зовнішньоекономічних питань, маркетингу та ведення бізнесу. Програма забезпечує оволодіння як мінімум двома мовами. Міжнародний бізнес - для тих, хто бажає успішно працювати в українських та міжнародних компаніях в Україні і за кордоном.
  Дізнатись більше
 • Управління фінансово-економічною безпекою

  Управління фінансово-економічною безпекою

  Освітня програма для бакалаврів та магістрів - це якісне поєднання тонкощів економічного аналізу, бухгалтерського обліку та аудиту як найважливіших функцій управління безпекою фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання в умовах динамічного бізнес-середовища. Cтань професіоналом в області фінансово-економічної безпеки і інтелектуальної власності!
  Дізнатись більше
 • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

  Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

  Освітня програма для бакалаврів та магістрів готує високо компетентністних фахівців з міжнародних відносин та регіональних студій, які можуть займатися інформаційно-аналітичною, консультативною, експертною діяльністю для розв’язання завдань та проблем реалізації міжнародних зв’язків на різних рівнях.
  Дізнатись більше
 • Ми пишаємось нашими студентами!

  Ми пишаємось нашими студентами!

  Наші випускники мають значні кар'єрні здобутки та займають впливові посади в українських та світових компаніях. Наші випускники - це гордість Харкова та всієї України!
  Дізнатись більше

Напрями підготовки

Високий рівень професорсько-викладацького складу, розвинена інфраструктура забезпечують якість методичного та наукового процесу навчання студентів
Детальніше

Методичне забезпечення

Поглиблене вивчення фахових дисциплін та розвиток аналітичного мислення є необхідними умовами формування компетентного фахівця
Детальніше

Викладачі

Ми навчаємо мислити, вчитись, працювати.
Всi виклада чi
 • Чепелюк Маргарита Ігорівна

  Чепелюк Маргарита Ігорівна

  кандидат економічних наук, доцент
  У житті немає ніякої рівноваги. Кожна хвилина - це або завзятий рух до досконалості, або - деградація.
 • Перепелюкова Олена Василівна

  Перепелюкова Олена Василівна

  кандидат економічних наук, доцент
  «Навчання без міркування – даремне, міркування без навчання – небезпечне».

Останнi новини