Підписано угоду з Академічного співробітництва з Вищою школою м. Льєж (Бельгія)

Підписано угоду з Академічного співробітництва  між  Харківським національним  університетом  імені Семена Кузнеця і Вищою школою м. Льєж  з метою організації співпраці задля розвитку вищої освіти і підвищення якості та ефективності навчальної, навчально-методичної та науково-дослідної роботи.

Згідно з якою:

1. Кожен рік обидві установи можуть направляти до 3 студентів / аспірантів (3 за семестр) для участі у приймаючій установі.

2. Студенти по обміну повинні бути зареєстровані як кандидати на участь у даній програмі. Після закінчення семестру, семестрові години з приймаючої установи мають бути перезаховані по основному місцю навчання.

3. Тривалість обміну студентами становитиме один або два семестри.

4. Студенти будуть відбиратися за основним місцем навчання на основі академічних заслуг та придатності до навчання у приймаючій установі. Студенти, відібрані за основним місцем навчання, повинні будуть подати до приймаючої установи наступне:

- заповнену анкету для участі в курсі обміну в приймаючому університеті

- довідка про навчання з основного місця навчання

- офіційний рекомендаційний лист з основного місця навчання

- банківська виписка (для отримання візи)

Опублiковано 08.01.2020