Харків - місто молодіжних ініціатив

24 червня Харківська міський голова привітав переможців конкурсу проектів, оголошеного в травні 2016 року з метою формування у студентів позитивного погляду на майбутнє Харкова, підтримки і розвитку дослідницької та проектної діяльності, виховання активної громадянської позиції, залучення до вирішення соціальних проблем міста.

За два місяці журі, до складу якого увійшли ректори харківських вузів, лідери громадських організацій та співробітники міськради, отримало на розгляд 164 проекти. У них йдеться про вирішення питань працевлаштування та побудови успішної кар'єри, раціонального використання міського простору і розвитку муніципальної інфраструктури та туризму.
50 робіт отримали призову оцінку, і їх авторам вручено сертифікати на отримання премій: за 1-е місце - 15 тис. грн, за 2-е місце - 10 тис. Грн, за 3-е місце - 5 тис. Грн.

Кафедру економічного аналізу представляли студенти спеціалізації "Міжнародний бізнес" - Малік Яна, Зінченко Артем, Бондар Євген, і студентка спеціалізації "Управління фінансово-економічною безпекою" - Леоненко Анна, які увійшли в число призерів конкурсу.

Ми вітаємо наших студентів і бажаємо їм подальшого творчого розвитку та успіхів !!!
Опублiковано 24.06.2016