День відкритих дверей у ХНЕУ ім. С. Кузнеця

20 травня 2017 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся День відкритих дверей. Цього року до університету завітало біля 170 школярів з міста Харкова та області. Відкрив захід проректор з науково-педагогічної роботи Зима О. Г., який привітав гостей та розповів за переваги навчання та студентського дозвілля в університеті.

Після знайомства з освітніми та громадськими особливостями вишу, майбутні студенти змогли більш детально познайомитися з факультетом Консалтингу та Міжнародного бізнесу. Привітав вступним словом майбутніх абітурієнтів декан факультету Азаренков Г.Ф. Після чого, школярам було представлено ведучі спеціальності кафедри міжнародного бізнесу та економічного аналізу та поспілкуватися з викладачами кафедри.

Опублiковано 20.05.2017