Ні дня без ПЕРЕМОГ!

Вітаємо студентів факультету «Консалтингу і міжнародного бізнесу» – переможців ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів наукових студентських робіт.

Маємо перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою»:

диплом ІІ ступеня – Карталія Дарія Міле, наукова робота «Аналіз впливу політичних факторів на економічну безпеку Сербії», науковий керівник – Іващенко Ганна Анатоліївна, к.е.н., доцентка кафедри міжнародного бізнесу та економічного аналізу. Вітаємо з перемогою!

Маємо перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості»:

диплом ІІ ступеня – Кущ Яна Миколаївна, науковий керівник – Птащенко Олена Валеріївна, к.е.н., доцентка кафедри міжнародного бізнесу та економічного аналізу.

Вітаємо з перемогою!

Опублiковано 10.04.2020