Тренінг в Бізнес Сервіс Центрі AB InBev

23 жовтня 2017 року студенти 3 курсу спеціалізації Міжнародний бізнес »відвідали тренінг в Бізнес Сервіс Центр AB InBev в Харкові.

На сьогодні БСЦ є найбільшим європейським офісом компанії AB InBev, в якому працює близько 600 співробітників в різних відділах: фінанси; логістика; підтримка продажів; підтримка закупівель; персонал; планування та аналіз ефективності виробництва; міжнародна звітність.

Студентам були розказані основи логістичної діяльності підприємства, основні принципи побудови логістичних шляхів, розказані канали розподілу продукції.
Спеціалістом відділу планування та аналіз ефективності виробництва було представлено форму звітності підприємства, розказані основи побудови каналів розподілу продукції, особливості формування прибутку підприємства.
   Також величезний інтерес серед студентів був до відділу персоналу, який розповів про кар'єрні можливості в фірмі для фахівців. Було розказано про тренінги, програмах стажувань для активної молоді.
Опублiковано 23.10.2017