UnLimited - популярній молодіжній проект з командоутворення

10 грудня 2016 року відбувся фінал другого сезону популярного молодіжного проекту з командоутворення UnLimited, який дозволяє створити свою команду, підвищити навички роботи в команді та її ефективність. Протягом 10 тижнів команди з 13 незнайомців переймали досвід найуспішніших людей Харкова в процесі проходження випробувань. Кожне нове завдання було інтригою для учасників і проводилося в несподіваному місці, що додало в ігровий процес проекту ефект несподіванки і непередбачуваності. Щотижня вибиралася найкраща команда, яка отримувала в подарунок грошову суму у вигляді сертифікату на проведення тімбілдінга в закладі партнерів проекту.

Студенти спеціальності "Міжнародний бізнес" Малік Яна і Тарасенко Віталій стали організаторами проекту під керівництвом Влада Бондаренко.

Серед 13 команд-учасників були визначені 3 команди переможців, які отримали повне або часткове фінансування свого проекту, а також можливість безкоштовного навчання проектному менеджменту. Учасником команди-переможця стала студентка 2 курсу спеціальності "Міжнародний бізнес" Арпіне Гукасян

Ми пишаємося нашими студентами і бажаємо їм подальших успіхів у всіх починаннях і прагненнях!

Опублiковано 10.12.2016