Результати Олімпіади!

17 квітня 2015 р. відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». Серед 45 учасників з 12 вищих навчальних закладів України дипломами 1 - 3 ступенів були нагороджені:

дипломом 1-го ступеня – Барсученко Анастасія Сергіївна,студентка Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;

дипломом 2-го ступеня – Сушко Інеса Миколаївна, студентка Харківського національного  університету радіоелектроніки;

дипломом 2-го ступеня – Некіпелова Юлія Андріївна, студентка Одеського національного політехнічного університету;

дипломом 3-го ступеня – Кавчак Наталя Володимирівна, студентка Національного університету «Львівська політехніка»;

дипломом 3-го ступеня – Коваль Олексій Вікторович, студент Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

10 студентів-учасників олімпіади були нагороджені дипломами за номінаціями. Серед них студенти нашої кафедри: Валєжна Марія Сергіївна  та Мартинова Влада В’ячеславівна.

Вітаємо учасників олімпіади та бажаємо подальших творчих успіхів!

Опублiковано 17.04.2015