Кафедра шукає партнерів для співпраці

Кафедра проводить активну роботу з пошуку партнерів для співпраці серед вищих навчальних закладів України та закордону за напрямами : міжнародний бізнес та управління фінансово-економічною безпекою. Наразі проводяться переговори з :

Університетом міста Вільнюс  (Литва), Технічним університетом (Кошице, Словаччина), Інститутотом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, НТУУ "Київський політехнічний інститут" - за напрямом міжнародний бізнес;

Харківським національним університетом радіоелектроніки, Одеським національним політехнічним університетом, Одеським національним економічним університетом, Черкаським національним університетом ім. Б.Хмельницького, Тернопільським національним економічним університетом, Національним університетом "Львівська політехніка" - за напрямом управління фінансово-економічною безпекою.

Опублiковано 22.06.2015