В гостях у САН ІнБев Україна

21 жовтня 2015 р. студенти 1-го та 2-го року навчання освітнього ступеню магістр спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» під керівництвом доцента Москаленко Н. О. та за організаційної підтримки відділу працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами ХНЕУ ім. С. Кузнеця прийняли участь в дні відкритих дверей Бізнес Сервіс Центру ПАТ «САН Інбев Україна».
У ході екскурсії студенти ознайомилися з діяльністю та організацією роботи мультинаціональної компанії, роботою основних відділів (інформаційної підтримки клієнтів, логістики, планування та ефективності, людей та ін.), вимогами до потенційних кандидатів на вакантні посади. Особливе місце в ході екскурсії було відведено ознайомленню із основними правилами системи безпеки, ролі організаційної культури в організації безпечної роботи персоналу та компанії, політикою кадрової безпеки в компанії. Студенти прослухали презентацію компанії, прийняли участь у вікторині, а також у діловій грі на оволодіння навичками особистого позиціонування в діловому просторі.

Опублiковано 22.10.2015