Результати Олімпіади УФЕБ 2016

14-15 квітня 2016 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». В олімпіаді брали участь 47 студентів з 14 вищих навчальних закладів України, що представляли наукові школи Харкова, Полтави, Запоріжжя, Сум, Одеси, Черкас, Львова та Тернополя.

За результатами II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» дипломами 1 - 3 ступенів були нагороджені:

дипломом 1-го ступеня – Горчакова Анастасія Сергіївна, студентка Державного вищого навчального закладу "Запорізький національний університет";

дипломом 2-го ступеня – Шостак Руслан Олександрович, студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;

дипломом 2-го ступеня – Кузнецова Наталія Олександрівна, студентка Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

дипломом 3-го ступеня – Іщук Максим Валентинович, студент Тернопільського національного економічного університету;

дипломом 3-го ступеня – Фірсов Олексій В'ячеславович, студент Сумського державного університету.

12 студентів-учасників олімпіади були нагороджені грамотами. Серед них і студенти-учасники олімпіади з ХНЕУ ім. С. Кузнеця  Леоненко Анна Олександрівна (грамота за глибокі знання з ризик-менеджменту та професійний підхід щодо організації системи фінансово-економічної безпеки підприємства), Магідова Валерія Павлівна (грамота за поглиблені знання з ризикології та управління фінансово-економічною безпекою) та Кріпкий Андрій Юрійович (грамота за найкраще висвітлення  правових  питань з фінансово-економічної безпеки). Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки отримали грамоту за активну командну участь.

Вітаємо учасників олімпіади та бажаємо подальших творчих успіхів!

Фото заходу можна завантажити за посиланням:  http://www.ex.ua/210539179292

Опублiковано 16.04.2016