Екскурсія на фабрику Ahmad Tea London

04.10.2017 р. студенти 3го курсу спеціальності Міжнародний бізнес факультету консалтингу та міжнародного бізнесу в рамках дисциплін «Маркетинг» та «Міжнародний маркетинг» під керівництвом доцентів кафедри міжнародного бізнесу та економічного аналізу Москаленко Н. О. та Пархоменко Н. О., організаційної підтримки відділу працевлаштування студентів ХНЕУ ім. Семена Кузнеця відвідали з екскурсією Чайну Фабрику Ахмад Ті в Україні (м. Харків).
     У ході екскурсії студенти ознайомилися з діяльністю, організацією роботи міжнародної компанії в Україні та історією бренду ТМ Ahmad Tea London.

Особливе місце в ході екскурсії було відведено методам та інструментам міжнародної маркетингової діяльності, а саме: асортиментній та ціновій політиці, технологіям розвитку бренду, маркетинговим комунікаціям. Студентам провели дегустацію чайної продукції фабрики та ознайомили з повним її асортиментом.

Опублiковано 05.10.2017