Зимова школа "Анатомія продаючого профілю"

26 січня 2017 року ХНЕУ ім. С. Кузнеця кафедрою міжнародного бізнесу та економічного аналізу була проведена Зимова школа "Анатомія продаючого профілю". Серед учасників, що пройшли попередню реєстрацію та прийняли участь у роботі школи було 30 школярі з різних шкіл м. Харкова віком від 12 до 17 років. Програма заходу включала міні-лекцію, ділову гру та вихідне анкетування. Всім учасникам заходу було вручено сертифікати.Також для учасників зимової школи було проведено екскурсію новим 7-ми поверховим корпусом ХНЕУ - школярів познайомили з університетом та його багаторічною історією. По завершенню заходу було проведено урочисту фотосесію та кава-брейк, під час якого школярі мали нагоду поспілкуватись та поділитись враженнями.

Опублiковано 26.01.2019