Співробітництво кафедри 2019 рік

На кафедрі міжнародного бізнесу та економічного аналізу для розвитку співпраці заключено та постійно оновлюється співробітництво між академічною спільнотою, роботодавцями та стейкхолдерами з питань організації та проведення спільних конференцій, круглих столів, семінарів, обмін практичним досвідом між фахівцями кафедри та представниками підприємств та організацій партнерів, проходження різних видів практики студентами університету та кафедри.

Так, було заключено угоди про співпрацю з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара (дата реєстрації угоди 17.10.2019). Київським національним торговельно-економічним університетом  (дата реєстрації угоди  21.11.2019), Дніпровським державним аграрно-економічним університетом  (дата реєстрації угоди  23.10.2019),

Донецьким національним університетом імені Василя Стуса (дата реєстрації угоди 17.12.2019), Університетом Кассіно та південного Лаціо (дата реєстрації угоди  жовтень 2019),  Університетом Генуї (Італія) (дата реєстрації угоди  2019), Португалія (дата реєстрації угоди   2019).

Опублiковано 25.12.2019