Вітаємо переможців Олімпіади!

16 квітня 2014 р. відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». Серед 27 учасників з 14 вищих навчальних закладів України дипломами 1 - 3 ступенів були нагороджені:

дипломом 1-го ступеня - Штурко Андрій Сергійович, студент Державного вищого навчального закладу «Українська академія банківської справи Національного банку України»;

дипломом 2-го ступеня - Попович Катерина Вікторівна, студентка Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;

дипломом 3-го ступеня - Логінова Олександра Юріївна, студентка Одеського національного економічного університету.

8 студентів-учасників Олімпіади були нагороджені грамотами. Серед них студенти нашої кафедри: Марунич Анна Володимирівна та Кохан Віта Володимирівна.

Вітаємо учасників олімпіади та бажаємо подальших творчих успіхів!

*Фотозвіт Олімпіади буде розміщено у ФОТОГАЛЕРЕЇ

Опублiковано 16.04.2014