Підсумки зимової школа "Інтернет-технології в мiжнародному бізнесі"

10-11 лютого 2018 року  кафедрою міжнародного бізнесу та економічного аналізу була проведена Зимова школа "Інтернет-технології в мiжнародному бізнесі". Серед учасників, що пройшли попередню реєстрацію та прийняли участь у роботі школи були школярі 6-11 класів з різних шкіл м. Харкова та області. Програма заходу включала лекцію "Інстаграм. Бренд - це ти" та практичний кейс. Спікером зимової школи був студент 1го курсу Міжнародного Бізнесу - Маліков Руслан. Всім учасникам заходу було вручено сертифікати.Також для учасників зимової школи було проведено екскурсію новим 7-ми поверховим корпусом ХНЕУ - школярів познайомили з університетом та його багаторічною історією. По завершенню заходу було проведено урочисту фотосесію та кава-брейк, під час якого школярі мали нагоду поспілкуватись та поділитись враженнями. Активну участь в організації заходу приймали студенти 2 курсу Міжнародного бізнесу та викладачі кафедри.

Опублiковано 13.02.2018