Зимова школа "Екскурс у світ міжнародного бізнесу для школярів"

9 січня 2017 року ХНЕУ ім. С. Кузнеця кафедрою міжнародного бізнесу та економічного аналізу була проведена Зимова школа "Екскурс у світ міжнародного бізнесу для школярів". Серед учасників, що пройшли попередню реєстрацію та прийняли участь у роботі школи були школярі з різних шкіл м. Харкова віком від 13 до 17 років. Програма заходу включала міні-лекцію "Особливості ділового спілкування в міжнародному бізнес-середовищі", ділову гру та вихідне анкетування. Всім учасникам заходу було вручено сертифікати.Також для учасників зимової школи було проведено екскурсію новим 7-ми поверховим корпусом ХНЕУ - школярів познайомили з університетом та його багаторічною історією. По завершенню заходу було проведено урочисту фотосесію та кава-брейк, під час якого школярі мали нагоду поспілкуватись та поділитись враженнями. Активну участь в організації заходу приймали студенти 2 курсу Міжнародного бізнесу. Особлива подяка адміністрації університету за допомогу в організації, а саме проректору з науково-педагогічної роботи д.е.н., професору Отенко Василю Івановичу та к.е.н., доценту Зимі Олександру Григоровичу.

Опублiковано 09.01.2017